Футболістам "Ліверпуля" за перемогу в Лізі чемпіонів подарували золоті смартфони

13 червня 2019, 11:17
На телефоні зображені прізвища і номери гравців, його вартість 3,5 тисячі фунтів

/ Фото: Daily Mail / Sport

За перемогу в Лізі чемпіонів головний тренер Юрген Клопп і кожен футболіст "Ліверпуля" отримали від керівництва клубу унікальні золоті смартфони iPhone X, вартістю 3500 фунтів. На смартфонах зображені прізвища і номери гравців "Ліверпуля", а також кубок і логотип Ліги чемпіонів.

У фінальному матчі Ліги чемпіонів-2018/19, який відбувся в Мадриді 1 червня, мерсисайдці перемогли "Тоттенхем Хотспур" з рахунком – 2:0. "Ліверпуль" вшосте в своїй історії виграв Лігу чемпіонів. Англійський клуб вийшов на третє місце в історії турніру за цим показником. Найчастіше переможцями головного європейського клубного турніру ставали тільки "Реал" (13) і "Мілан" (7).

Нагадаємо, що днями відбулося жеребкування попереднього раунду Ліги чемпіонів. На цій стадії відіграє міні-турнір з півфіналів (25 червня) і фіналу (28 червня). Він пройде в Косово на стадіоні "Фаділь Вокр". Переможець зіграє в першому відбірковому раунді Ліги чемпіонів. Матчі пройдуть 9/10 і 16/17 липня. Жеребкування – 18 червня. Троє тих, хто програв, потрапляють до другого відбірного раунду Ліги Європи УЄФА. Додамо, що  вже визначилися 26 учасників групового етапу Ліги чемпіонів.