Футболіста вилучили за те, що скористався телефоном: скандальне відео

29 грудня 2020, 11:27
Капітан "Сівасспора" вказав арбітру на його помилку, але замість скасування голу отримав червону картку

Хакан Арслан, вилучення / Фото: Twitter

Кумедний випадок трапився в чемпіонаті Туреччини з футболу. У 15-му турі Суперліги "Бешикташ" у Стамбулі приймав "Сівасспор". Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 3:0. При цьому після свистка про закінчення першого тайму капітан команди гостей Хакан Арслан був вилучений з поля за емоції із застосуванням гаджета.

Півзахисник "Сівасспора" вирішив показати головному арбітру Арді Кардеслеру суперечливий епізод із забитим голом "Бешикташа" на телефоні. Мовляв, м'яч вийшов за лінію поля. Суддя ж, відмовившись дивитися повтор моменту на гаджеті, показав Хакану Арслану дві жовті картки, які вилилися в вилучення гравця.

Футболіст зі злості кинув телефон на газон, штовхнув ногою коробку і в гніві пішов до підтрибунного приміщення. Отже, гості почали другий тайм у меншості, потім пропустили ще два голи і розгромно програли "Бешикташу".

Після цієї поразки "Сівасспор" перебуває на 15-му місці в турнірній таблиці Суперліги неподалік від зони вильоту. "Бешикташ" – другий. Нагадаємо, днями гравець цієї стамбульської команди Віда забив неймовірний гол п'ятою.