Футболіст впав у двометровий рів, святкуючи гол у Лізі Європи

21 вересня 2018, 22:11
Курйозний епізод трапився під час поєдинку "Цюріха" проти АЕКа

У матчі першого туру групового етапу Ліги Європи в групі А АЕК – "Цюріх" стався курйозний випадок. Півзахисник "Цюріха" Бенджамін Кололлі став автором єдиного гола зустрічі, відзначившись з пенальті на 61-й хвилині.

Забитий гол гравець вирішив відсвяткувати зі своїми уболівальниками, але не врахував, що матч виїзний і він не знайомий з конструкцією стадіону. У підсумку, успішно перестрибнувши рекламні щити, він перетнув огорожу і впав у рів біля трибун глибиною приблизно на два метри вниз. На щастя, гравець не отримав травми – він дограв матч до фінального свистка.

Такі рови роблять на стадіонах, щоб виключити вибігання фанатів на футбольне поле. Проте, іноді уболівальники в пориві пристрасті випадково падають туди і наносять собі каліцтва, як це сталося кілька років в Амстердамі, а потім повторилося в Москві.

Київське "Динамо" стартувало Лізі Європи нічиєю з "Астаною" – 2: 2. Команда Хацкевича двічі виходила вперед в матчі, але втратила перевагу на п'ятій компенсованій хвилині.

Нагадаємо, що в матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" зіграв внічию з німецьким "Хоффенхаймом". Поєдинок пройшов у Харкові на стадіоні "Металіст" і завершився з рахунком 2: 2. Цікаво, що "гірникам" двічі довелося відіграватися.