Футболіст спеціально забив два голи в свої ворота: що з ним зробили в роздягальні

21 липня 2021, 09:40
В одному з матчів чемпіонату Гани між Ашанті Голд і Інтер Елліс гравець гостей Хасмін Муса забив два голи в свої ворота, щоб зірвати плани організаторів договірних

/ Фото: Twitter

Після зустрічі Муса зізнався, що ще до гри почув у готелі розмову про те, що на матч була зроблена ставка з точним рахунком 1:5 не на користь його клубу.

Він підійшов до тренера і пообіцяв зіпсувати парі, якщо той випустить його на поле. Ось такі голи забивали у ворота Інтера:

Муса вийшов на заміну за 12 хвилин до фінального свистка, коли рахунок в матчі був 0:5 на користь Ашанті Голд. Чи не першим дотиком він відправив м'яч у сітку власних воріт, а через кілька хвилин повторив це знову. У роздягальні партнери привітали борця проти договірних матчів.

У підсумку поєдинок завершився з рахунком 7:0. Федерація футболу Гани вже почала розслідування щодо договірного матчу.