Футболіст з похмілля забив 21 гол у матчі чемпіонату Швеції

9 жовтня 2017, 23:06
Неймовірний рахунок був зафіксований в поєдинку шостого дивізіону

Себастьян Нігард. Фото aftonbladet.se

У матчі шостого дивізіону чемпіонату Швеції "Еськільстуна" обіграла "Естермальм" з рахунком 28: 3. У складі переможців 21 гол на свій рахунок записав 25-річний нападаючий Себастьян Нігард, повідомляє Aftonbladet.

"Коли після матчу мені сказали, що я забив 21 гол, це прозвучало як щось неймовірне. Я дійсно втратив лік своїм голам після того, як забив перші десять. До матчу жартували в роздягальні, що я заб'ю супернику десять голів. А коли до перерви на моєму рахунку було вже сім м'ячів, мене попросили просто вийти на другий тайм і продовжувати в тому ж дусі.

Мій друг з клубу першого шведського дивізіону "Еребру" Філіп Рогіч подзвонив мені після гри і запитав, чи не є інформація про 21 гол жартом. Ще він сказав, що на наступний день я прокинуся знаменитістю, тому що про це досягнення напишуть в газетах. Я з ним не погодився, але, схоже, він мав рацію.

Дивне почуття, коли забиваєш 21 гол. Здається, що кожна атака закінчується точним ударом. В ході гри суперник поміняв голкіпера. Той вийшов на поле і сказав мені, що з моїми голами на сьогодні покінчено. Однак я забив йому ще 14. Думаю, йому було соромно після матчу.

За день до гри я був на чудовій вечірці. Сказав нашому тренеру після матчу: "Шкода, у мене похмілля, інакше забив би сьогодні всі 30", – сказав Нігард.

Нагадаємо, що досягнення Пітера Крауча, колишнього нападаючого збірної Англії, який нині виступає за "Сток Сіті", увійшло до Книги рекордів Гіннеса.

До речі, сьогодні France Football назвав футболістів, які будуть претендувати на "Золотий м'яч"-2017. У списку претендентів – 30 гравців.

У понеділок також пройшло жеребкування клубного чемпіонату світу 2017 року, який проходитиме в грудні в Абу-Дабі. У турнірі візьмуть участь переможці клубних турнірів всіх конфедерацій ФІФА, а також чемпіон Еміратів "Аль-Джазіра".