Футбол чи кунг-фу? в Японії забили два голи за дві хвилини зі своєї половини поля

27 жовтня 2019, 22:13
Неймовірні удари вдалися гравцям "Монтедіо Ямагата" в матчі проти Ехіме

/ Фото: AFP

У матчі 38-го туру другого за силою дивізіону в чемпіонаті Японії "Монтедіо Ямагата" розгромила "Ехіме" з рахунком 3: 0. Цікаво, що два голи в матчі були забиті протягом двох хвилин ... ударами зі своєї половини поля. Ні, гравці господарів поля не використали навички кунг-фу, як у відомому фільмі 2000-х "Забійний футбол". Вони просто скористалися дикими помилками суперника і неуважністю голкіпера.

Раніше ми писали, що в Хорватії воротар втік святкувати гол і за це поплатився. На полі зустрічалися "Хайдук", що займає перше місце в таблиці, і "Славен Белупо", що йде на останньому.

Також ми писали, що в Німеччині футболіст заробив пенальті у власні ворота з лави запасних. З'явилося відео курйозного інциденту. Прийняти правильне рішення головного арбітра допомогла система VAR.

Раніше ми писали, що в Голландії суддя зарахував гол, який сам же і забив. Неймовірно курйозний момент стався в матчі заключного туру четвертого дивізіону чемпіонату Голландії з футболу, в якому "Харкемасе Бойз" приймав на своєму полі "Хоек".

Також ми писали про забавний епізод у чемпіонаті Болівії: арбітр намагався використовувати VAR, якого немає. У Болівії суддя повідомив гравцям про використання системи VAR, якої немає в місцевому чемпіонаті.

Захисник "Шахтаря" розкритикував VAR у Лізі чемпіонів за пенальті в матчі з "Динамо":