Франція вийшла вперед у фіналі Кубка Девіса після другого дня

25 листопада 2017, 20:55
Парний поєдинок завершився на користь дуету Гаске-Ербер

Фото AFP

Сьогодні , 25 листопада , в Ліллі в другий день фінального матчу Світової групи Кубка Девіса відбулася парна зустріч .

Напередодні цього поєдинку рахунок в матчі був рівний – 1 : 1 . У стартовому поєдинку Давид Гоффен завдав поразки французу Люка Пую в трьох сетах.

Але вже в наступному матчі французи рахунок зрівняли - Жо-Вілфрід Цонга виграв у Стіва Дарсіса.

Друге очко збірної Франції принесли Рішар Гаске і П'єр – Юг Ербер , які перемогли Рубена Бемельманс і Йоріса де Лора в чотирьох партіях з рахунком 6 : 1 , 3 : 6 , 7 : 6 ( 7 : 2 ) , 6 : 4 .

Матч тривав 3 години 7 хвилин . На рахунку переможців п'ять брейків , 13 ейсів і вісім подвійних помилок . Бельгійці відповіли трьома брейками і шістьма ейсами при чотирьох подвійних помилках .

Таким чином , рахунок в матчі став 2 : 1 на користь збірної Франції .

У неділю Жо – Вільфрід Цонга повинен зіграти з Давидом Гоффеном , а Люка Пуї – зі Стівом Дарсі .

Відзначимо , що фінальні матчі проходять в Ліллі на ультрасучасному стадіоні " Мьер Моруа " , який
за кілька хвилин перетворюється з футбольного поля в тенісні корти.