Франція в меншості обіграла Англію. Відео голів та огляд матчу

14 червня 2017, 09:39
Голи та найкращі моменти товариського матчу Франція – Англія

У товариському матчі збірна Франції здобула перемогу над Англією – 3:2. До перерви команди забили три голи. На взяття воріт капітана англійців Харрі Кейна підопічні Дідьє Дешама відповіли голами Самюеля Юмтіті і Джібріля Сідібе.

Після перерви господарі зустрічі залишилися в меншості. На 47-й хвилині гри червону картку отримав захисник Рафаель Варан за фол на хавбека англійців Деле Аллі у власному штрафному. Кейн реалізував пенальті, зароблений партнером по команді, оформивши дубль.

На 78-й хвилині півзахисник Усман Дембеле замкнув передачу від нападника Киліана Мбаппе, встановивши остаточний рахунок матчу.

Франція – Англія – 3:2
Голи: Юмтіті (22), Сідібе (43), Дембеле, (78) – Кейн (9, 48, пен)

Франція: Ллоріс, Сідібе (Жалле, 90), Варан, Юмтіті, Менді (Дінь, 21), Дембеле, Канте, Погба, Лемар, Жиру (Косьєльні, 52), Мбаппе.

Англія: Хітон (Батленд, 46), Тріпп'єр (Лаллана, 76), Кейхілл, Джоунс (Крессуелл, 82), Бертранд (Вокер, 46), Окслейд-Чемберлен, Стоунс, Дайер, Аллі, Стерлінг, Кейн.

Попередження: Стоунс (62), Аллі (73)

Видалення: Варан (47).