Франція і Швейцарія зіграли найрезультативніший матч ЧС-2014

21 червня 2014, 00:02
Команди на двох забили сім м'ячів

Франція знищила Швейцарію. фото AFP

Початок матчу ніяк не віщував біди для швейцарців. Перші хвилини пройшли в повільному темпі, команди придивлялися один до одного. Вже на 9 хвилині зустрічі швейцарці змушені були зробити заміну. Стів Фон Берген в боротьбі з Жиру отримав ногою в обличчя і відправився відпочивати.

Французи вибухнули під кінець першої 20-хвилинки. Спочатку Олів'є Жиру зіграв на другому поверсі після подачі кутового, а через хвилину Блез Матюіді прекрасно використав передачу Бензема.

Після цього гра знову застопорилася – швейцарці намагалися відійти від удару, а французам вже не було необхідності бігти вперед. На 30 хвилині Швейцарія створила найреальніший момент, щоб скоротити відставання, але їм Шакірі не зміг потрапити у ворота. Французи ж відразу відповіли ще боле небезпечним моментом. Бензема заробив пенальті і сам же зголосився його виконувати. Однак бездоганно зіграв воротар швейцарців Дієго Бенальо, а добивання у виконанні Кабая довелося в поперечину.

А за 5 хвилин до перерви французи ще раз відправили м'яч у ворота суперника – Жиру отримав м'яч на фланзі, наблизився до воріт і віддав точно на Матьє Вальбуена, який вколотив його під поперечину.

Другий тайм виявився ще цікавіше. Швейцарці з перших хвилин побігли відіграватися, але ніяк не могли підступитися до воріт Льоріса. А французи просто вичікували свого моменту. І він настав на 67 хвилині. Погба віддав точний пас на Бензема, Сендерос махнув ногою повз м'яча, і Карім спокійно в падінні переправив м'яч у ворота. Через 5 хвилин ситуація для швейцарців стала ще катастрофічно – Соссоко красивим ударом зробив рахунок 0:5.

Швейцарці не опустили руки і наприкінці зустрічі таки зуміли забити гол престижу. Спочатку Граніт Джака реалізував штрафний з 30-ти метрів, а через кілька хвилин він же замкнув передачу Інлера. Але вже було пізно. Швейцарці тільки підсолодили поразку, подарувавши глядачам найрезультативніший матч ЧС-2014.

Швейцарія – Франція – 2:5
Голи: Жиру (17), Матюіді (18), Вальбуена (40), Бензема (67), Сіссоко (72)

Швейцарія: Дієго Бенальо, Штефан Ліхтштайнер, Йохан Джуру, Стів Фон Берген (Філіп Сендерос, 9), Рікардо Родрігес, Гекхан Інлер, Валон Бехрамі (Блерім Дземан, 46), Джердан Шакірі, Граніт Джака, Адмір Мехмеді, Харіс Сеферович (Йосип Дрміч , 69).

Франція: Уго Льоріс, Матьє Дебюші, Рафаель Варан, Мамаду Сахо (Лоран Косельни, 66), Патріс Евра, Мусса Сіссоко, Йоан Кабай, Блез Матюіді, Матьє Вальбуена (Антуан Грізманн, 81), Олів'є Жиру (Поль Погба, 63), Карім Бензема.

Попередження: Кабай (88).