Фотофініш, Уран і жахливі падіння – підсумки дев'ятого етапу "Тур де Франс"

9 липня 2017, 18:44
По ходу етапу було кілька завалів, голландець Гесінк госпіталізований з травмою хребта

<p>Фото AFP</p>

Колумбійський велогонщик Cannondale-Drapac Рігоберто Уран переміг на дев'ятому етапі "Тур де Франс", лідерство в загальному заліку зберігає британець Кріс Фрум з Sky.

У неділю відбувся "королівський" гірський етап (181,5 км), по ходу якого пелотон подолав вісім категорійних підйомів, в тому числі на фініші в Шамбері.

Уран став першим, вигравши фотофініш у француза варрау Барге з Sunweb, Фрум фінішував третім і зберігає майку лідера загального заліку. На друге місце в загальному заліку піднявся італієць Фабіо Ару з "Астани" (+18 секунд), третє місце займає француз Ромен Барді (+51) з AG2R La Mondiale.

Барге після етапу надів майку "гірського короля".

По ходу етапу було кілька завалів, через які з боротьби вибули голландець Роберт Гесінк (йому діагностували травму хребта), британець Джерайнт Томас з Sky, а також австралійський капітан ВМС Річі Порт.