Форвард "Валенсії" добив остров'ян: огляд матчу Бельгія – Ісландія

16 листопада 2018, 10:52
Нападник Батшуайі забив два м'ячі у ворота острів'ян і кілька разів пробачив

Міші Батшуайі ставить крапку в матчі Бельгія

Перемога в домашньому матчі зі збірною Ісландії, яка до цього програла три поєдинки Ліги націй УЄФА з трьох, виводила збірну Бельгії на перше місце в групі A2 і давала стратегічну перевагу в три очки перед збірною Швейцарії напередодні гри 18 листопада в Люцерні.

І бельгійці домоглися її в грі, яка стала для півзахисника Акселя Вітселя 100-й за національну команду.

Героєм став нападник "Валенсії" Міші Батшуайі. Ще в дебюті зустрічі він міг забивати двічі після прострілів Дріса Мертенса з правого флангу. Але спочатку не влучив по воротах, а потім його удар прийняла на себе стійка. Після цього Батшуайі бив зліва і робив хорошу знижку на Едена Азара. Словом, був господарем в чужій штрафній.

Незважаючи на колосальну перевагу, перший м'яч Бельгія забила лише на 65-й хвилині. Це Еден Азар здорово знайшов діагональним пасом коридор між захисниками і видав пас на Томаса Меньє, який в дотик прострілив на Батшуайі – 1: 0.

Після цього Ісландія трохи розкрилася, на 78-й хвилині Альберт Гудмундссон міг зрівнювати рахунок після пасу Арнора Траустасона, але здорово зіграв Тібо Куртуа.

А ось Ханнес Хальдорссон на 81-й хвилині не зміг врятувати ворота. Удар Ханса Ванакена в дотик після пасу Торгау Азара кіпер остров'ян відбив, але прямо на Батшуайі, який тут же відправив м'яч у сітку – 2: 0
.

Бельгія – Ісландія – 2:0

Голи: Батшуайи (65, 81).

Бельгія: Куртуа – Алдервейрелд, Компані (Денайєр, 84), Боята – Меньє, Тілеманс, Вітсель, Т.Азар – Мертенс (Янузай, 75), Батшуайі, Е.Азар (Ванакен, 75).

Ісландія: Халльдорссон – Скуласон, Інгасон, К.Арнасон, Фьолусон, Магнуссон – Палссон, А.Гуннарссон, Траустасон – Гудмундссон (Торстейнссон, 87), Сігурдссон (Сігторссон, 64).

Нагадаємо , що сьогодні відбудеться остання для команди Андрія Шевченка битвав Лізі націй: онлайн матчу Словаччина – Україна.

А взагалі сьогодні о 21:45 за київським часом почнуться сім поєдинків другого ігрового дня Ліги націй заключного туру : розклад і результати матчів Ліги націй УЄФА 16 листопада.