Форвард збірної України після травми провів перший матч за клуб

1 грудня 2018, 16:47
Роман Яремчук зіграв перший матч за два з половиною тижні – за свій "Гент"

Роман Яремчук був в ударі. Фото kaagent.be

Нападник збірної України Роман Яремчук, який восени 2018 року став основним в національній команді, але пропустив листопадові гри через травму спини, повернувся в стрій. З моменту його останнього виходу на поле (11 листопада) минуло майже три тижні, і ось в останній день місяця українець вийшов у стартовому складі в матчі чемпіонату Бельгії.

"Гент" їздив в гості до "Локерена" і пропустив перший м'яч у компенсований час першого тайму. На 56-й хвилині Яремчука замінили, на 66-й "Гент" пропустив другий м'яч, а відігратися гостям вдалося лише під завісу зустрічі – 2: 2.

Український захисник гостей Ігор Пластун, який відбув дискваліфікацію за вилучення 11 листопада, не потрапив в заявку.

Після цієї нічиєї "Гент" набрав 25 очок і залишився на 7-му місці. Але 17-й тур тільки почався, команда двох українських легіонерів може опуститися нижче.

Нагадаємо, що в попередньому турі
за "Гент" не грали ні Яремчук, ні Пластун , а їх команда вдома не змогла обіграти " Антверпен " ( 0 : 0 ) .

Раніше ми писали, що півзахисник Сент-Трюйдена" Роман Безус взику може перейти в " Андерлехт " або " Стандард". А в минулому турі в грі з " Андерлехтом " українець забив гол і віддав результативний пас .