Форвард збірної України: "Канада взяла "бронзу", але навряд чи вона її хотіла"

24 лютого 2018, 19:57
Антон Бойков – про матч Канада – Чехія за третє місце олімпійського хокейного турніру Пхенчхана

Антон Бойков. Фото AFP

У суботу на Олімпіаді-2018 в Південній Кореї хокеїсти збірної Канади перемогли чехів з рахунком 6: 4 і стали бронзовими призерами.

Поєдинок за "бронзу" проаналізував форвард "Кременчука" та національної збірної України Антон Бойков:

"Обидві команди досить активно почали матч, адже той, хто програв в ньому ставав володарем "дерев'яної медалі". До того ж, командам було вкрай важливо реабілітуватися перед своїми уболівальниками за поразки в півфіналах.

Матч багато в чому був схожий на "догонялки". Особливо активною стала середина першого періоду, коли за 31 секунду команди закинули три шайби. Взагалі, на підсумковий результат вплинули саме перші двадцять хвилин – голкіпер чехів Павло Францоуз пропустив три шайби, і всі між щитків. Перевага чехів за кидками 15: 9 не перетворилося в перевага на табло.

У третьому періоді наставник чеської збірної Йозеф Яндач зміг підібрати ключі до оборони канадців, та й сама північноамериканська збірна після четвертої закинутої шайби стала грати трохи більш розслаблено.

Збила темп в матчі незарахована шайба Чехії – тоді арбітр довго дивився відео-повтор шайби, але результат моменту був на користь канадців. Особливо цікавими стали останні три хвилини матчу, коли чехи заробили більшість для своєї команди, зняли голкіпера, і скоротили розрив до двох шайб.

Однак канадці змогли вистояти і довести справу до перемоги. Збірна Канади повертається додому з бронзовими медалями вперше з 1968 року, на останніх двох Олімпіадах вона займала перше місце. Навряд чи це той результат, на який канадці розраховували до старту турніру", – розповів Антон Бойков.

У неділю о 06:10 ранку за київським часом на Олімпіаді пройде матч за "золото", в якому зійдуться команда ОАР і збірна Німеччини
: прогноз на матч ОАР – Німеччина від головного тренера збірної України Олександра Савицького.

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в Південній Кореї стартувала 9 лютого. У неділю, 25 лютого, пройде церемонія закриття зимових Ігор в Пхенчхані. Трансляція церемонії розпочнеться о 13:00 за київським часом і триватиме дві години. На нашому сайті буде доступна онлайн-трансляція церемонії закриття Олімпіади.

Україну на Іграх-2018 представляли 33 спортсмени в дев'яти видах спорту. Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні, шість – в санному спорті, по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні. Наша країна завоювала одну медаль "золото" в лижній акробатиці отримав фрістайлі ст Олександр Абраменко.