Форвард збірної України Артем Кравець вперше забив в 2019 році

2 лютого 2019, 15:07
Українець відзначився ударом головою, але це не допомогло його команді здобути перемогу

Форвард "Кайсеріспор" Артем Кравець потрапив в стартовий склад на матч 20-го туру чемпіонату Туреччини проти "Йені Малатьяспор". А вже на 14-й хвилині 29-річний українець зробив рахунок 1: 0. Це перший гол нападника в 2019 році. Останній раз він забивав 19 грудня в кубковому матчі з "Алтай Ізміром" (4: 1).

На жаль, втримати переможний рахунок команді Кравця не вдалося – через всього п'ять хвилин господарі поля відігралися завдяки точному удару Даніеля Алексіса. Кравець відіграв в матчі 80 хвилин і був замінений на іншого українця Олександра Кучера.

У поточному сезоні на рахунку Кравця 14 матчів і чотири забиті м'ячі, три з яких – у Кубку Туреччини. Що стосується Кучера, то він виходив на поле стільки ж раз, але забив лише один м'яч у Кубку Туреччини. Після 20 турів "Кайсеріспор" займає 14-е місце в турнірній таблиці з відривом від зони вильоту в чотири очки.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що український воротар Олександр Рибка покинув аутсайдера першої ліги Туреччини. У поточному сезоні Рибка провів 15 матчів у першій лізі Туреччини, пропустив в них 25 м'ячів і тричі зберіг свої ворота сухими.

А київське "Динамо" віддало в оренду аутсайдеру чемпіонату Туреччини Миколу Морозюка. У нинішньому сезоні у всіх турнірах Морозюк провів за "Динамо" 20 матчів, в яких відзначився одним голом і трьома результативними передачами.