Форвард збірної Англії обскуб "Сорок" і отримав понад дві сотні

15 липня 2020, 22:53
"Тоттенгем" здобув другу перемогу в Англії поспіль

Гаррі Кейн забиває "Ньюкаслу" / Фото: Reuters

В межах 36-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський "Тоттенгем" на виїзді зумів переграти "Ньюкасл" з рахунком 3:1. Команда Жозе Моурінью здобула другу перемогу поспіль. Раніше "Шпори" вирвали перемогу в ювілейному дербі Північного Лондона.

На 27-й хвилині гостей вперед вивів Сон Хин Мін. На 56-й хвилині рівновагу відновив Метт Рітчі – 1:1. Однак потім дубль у складі "Тоттенгема" оформив Гаррі Кейн, який і гарантував перемогу лондонському колективу. Таким чином англійський форвард зумів досягти знакової позначки в 200, а потім і 201 гол за кар'єру. Щоб дійти до цього показника, йому знадобилося провести 350 матчів.

Три очки вивели "Шпор" на сьоме місце в турнірній таблиці і вони продовжують боротьбу за місце в Лізі Європи. До шостого місця та "Вулверхемптона", який розташувався на ньому, всього одне очко. А "Ньюкасл" поки зберігають за собою 13-у позицію. У наступному турі "Тоттенгем" прийматиме "Лестер", а "Сороки" зіграють в гостях з "Брайтоном".

Раніше ми повідомляли, що англійська Прем'єр-ліга визнала помилки з призначенням пенальті відразу в трьох матчах дня.