Форвард "МЮ" оформив найшвидший хет-трик в Лізі чемпіонів після виходу на заміну

29 жовтня 2020, 10:05
Англійському форварду знадобилося всього 27 хвилин, щоб забити три м'ячі

Нападаючий "Манчестер Юнайтед" Маркус Рашфорд оформив хет-трик після виходу на заміну в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Лейпцига (5:0). Як повідомляє Opta , Англійський форвард став тільки п'ятим гравцем, кому вдалося забити три м'ячі, з'явившись на полі по ходу зустрічі.

Відео всіх голів середи в Лізі чемпіонів

У той же час, Рашфорд оформив найшвидший хет-трик в Лізі чемпіонів після виходу на заміну. Йому знадобилося всього 27 хвилин.

До речі, Рашфорд став лише другим гравцем в історії "МЮ", який забив три м'ячі після заміни. У 1999 році це ж вдалося нинішньому наставникові "Червоних дияволів" Уле Гуннару Сульшеру в поєдинку проти "Ноттінгем Форест". Тоді норвежець забив три голи всього за 12 хвилин.

Відзначимо, що найшвидший хет-трик в Лізі чемпіонів оформив нападник французького "Ліона" Бафетімбі Гоміс в 2011 році. Француз забив три м'ячі загребському "Динамо" (7:1) всього за вісім хвилин.

Серед українських клубів рекорд належить форварду "Шахтаря" Луїсу Адріано, який за 12 хвилин тричі засмутив БАТЕ (7:0) в 2014 році.

Нагадаємо, що Ліонель Мессі встановив рекорд Ліги чемпіонів, поки Роналду сидить на лікарняному. Аргентинець відзначився забитим м'ячем у поєдинку проти "Ювентуса".