Фортуна посміхнулася супернику "Олександрії" в Лізі Європи: огляд матчу чемпіонату Німеччини

14 вересня 2019, 10:51
"Вольфсбург" зумів вирвати нічию з "Фортуною"

/ Фото: Instagram

У матчі 4-го туру німецької Бундесліги "Фортуна" приймала суперника "Олександрії" в Лізі Європи – "Вольфсбург. До речі, перед Лігою Європи "Олександрія" підсилилася французьким півзахисником.

Зустріч відбулася в Дюссельдорфі і завершилася з рахунком 1:1. Автором першого м'яча став захисник "Фортуни" Ніко Гісельман на 16-й хвилині після передачі хавбека Олівера Фінка. До перерви рахунок зрівняв нападник "Вольфсбурга" Ваутер Вегорст, гольовий пас віддав півзахисник Йосип Брекало.

Безпрограшна серія "Вольфсбурга" в чемпіонаті Німеччини в нинішньому сезоні досягла чотирьох матчів.

"Фортуна" – "Вольфсбург" 1:1

Голи: 1:0 – 16 Гіссельманн, 1:1 – 29 Вегорст.

"Фортуна" – Стеффен, Ціммерманн, Айхан (Адамс, 83), Бормут, Гіссельманн, Томмі (Ціммер, 73), Бейкер, Бодзек, Ковнацький, Фінк (Караман, 72), Хеннінгс.

"Вольфсбург" – Перван, Кнохе, Гілавогі, Тіссеран, Вілліам, Герхардт, Арнольд, Руссійон, Мехмеді (Клаус, 69), Брекало (Жоао Віктор, 90), Вегорст.

Попередження: Вегорст (33), Кнохе (40).

Нагадаємо, в Монако відбулося жеребкування групового етапу Ліги Європи. "Олександрія" потрапила в групу I, де її суперниками будуть "Вольсбург" (Німеччина), "Гент" (Бельгія) і "Сент-Етьєн" (Франція).