Фонсека – про перемогу над "Динамо" в Кубку України: "Грали дві великі команди"

7 квітня 2019, 20:50
Головний тренер "Шахтаря" похвалив суперника і покартав суддівську бригаду

Паулу Фонсека. Фото ФК "Шахтар"

У неділю "Шахтар" у Харкові обіграв "Динамо" і вийшов до півфіналу Кубка України. Основний і додатковий час матчу завершився внічию 1: 1, а в серії пенальті точнішими були "гірники". Голи в основний час забили Денис Гармаш і Жуніор Мораєс, а в другому таймі обидва були видалені. Поєдинок в ефірі каналу "Футбол 1" прокоментував головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека.

"Грали дві великі команди." Динамо "було кращим у першому таймі, але другий тайм залишився за нами. Перемогли по пенальті. Ми були більш ефективними, П’ятов зробив два відмінних сейви. Шкода, що немає третьої команди на такому рівні.

Суддівство не було на такому рівні. Не знаю, за якими критеріями вибирають команду арбітрів. Вони і близько не були на такому рівні. Дві команди створювали видовище, третя – псувала його. Перебір жовтих карток – це щось не від світу цього! Проти Мораєса фолять, а жовту отримує він. Намагалися зрівняти склади після видалення динамівця. Обидві команди заслуговували інше суддівство. Складно, коли немає компетентності. Я засмучений – гра могла бути іншою. Але я задоволений нашою перемогою. Коли ми залишилися без Мораєса незрозуміло чому, було складно. Команди перестали ризикувати. Це гра навиліт. Чому Коваленко бив останнім? Це його рішення. Ми відпрацьовували пенальті вчора. Серед тих, хто бив найкраще, я запитав, хто готовий. Коваленко вирішив бити п'ятий удар.

Ми раніше програвали "Динамо" по пенальті. Зараз у нас вийшло перемогти. Але потрібно визнати, що у них чудова команда", – сказав Фонсека.