Фонсека: "Арбітрам не поталанило розглянути те, що бачили ми"

27 вересня 2017, 01:14
Наставник "гірників" залишився задоволений грою своєї команди проти "Манчестер Сіті"

Паулу Фонсека. Фото AFP

Наставник донецького "Шахтаря" Паулу Фонсека проаналізував матч Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті" на "Етіхад" (0:2).

Нагадаємо, перемогу команді Гвардіоли принесли точні удари Кевіна де Брейне і Рахіма Стерлінга, а Серхіо Агуеро не зумів переграти Андрія П'ятова з "точки".

"Сьогодні я дуже пишаюся нашими хлопцями. Ми показали свою хоробрість, показали, що не боїмося грати і володіти м'ячем, що не ховаємося від гри. Думаю, не кожна команда приносила такому суперникові стільки складнощів.

Зрозуміло, що, коли почався другий тайм, і нам забили, стало трохи складніше. Але сьогодні я задоволений своїми хлопцями, навіть незважаючи на результат. У першому таймі ми повністю виконали план. Ми сконцентрувалися не тільки на обороні, а й виходили в атаку. Створювали небезпеку супернику.

Всі хлопці добре себе показали, так що важко відзначити когось особливо. Зрозуміло, що, коли нам забили другий гол, ми вже трохи більше ризикували.

Маленькі деталі можуть дуже сильно впливати на гру. Сьогодні судили одні з кращих португальських арбітрів, але їм не пощастило розглянути те, що бачили ми. По-перше, призначили пенальті, якого не було. А за рахунку 0:1 не призначили пенальті, який був – зіграли рукою у штрафному. Ми могли б зрівняти рахунок.

Зараз рано вести підрахунок очок. Ми сфокусуємось на наступній грі чемпіонату", – сказав Фонсека в ефірі каналу "Футбол 1".

Після матчу Гвардіола похвалив "Шахтар" і заявив, що це одна з кращих команд, проти якої йому доводилося грати.

Нагадаємо, що раніше в матчі Юнацької ліги УЄФА "Манчестер Сіті" завдав поразки "Шахтарю".

Гол: де Брейне (48), Стерлінг (90)