ФК "Копенгаген" виграв Кубок Данії

15 травня 2015, 21:34
Столична команда в додатковий час обіграла "Вестшелланд"

Обігравши в додатковий час "Вестшелланд" (3:2), "Копенгаген" виграв Кубок Данії шостий раз у своїй історії. Востаннє цей турнір підкорявся "Левам" у 2012-му році.

Для "Вестшелланда", що бореться за виживання в данській Суперлізі гравців, це був головний матч життя, оскільки раніше ця скромна команда жодного разу не виходила у фінал Кубка. І червоно-сині були близькі до того, щоб завоювати трофей: саме їхній гравець, Велліос відкрив рахунок на 31-й хвилині.

Після перерви Нільссон і Сігурдсон засмутили ворота скромної команди, але та, завдяки характеру, зрівняла результат на 88-й хвилині завдяки старанням Соренсена.

Переможний же гол у додатковий час забив 19-річний фарерський півзахисник Брандур Ольсен, для якого цей м'яч став першим у професійній кар'єрі.

"Вестшелланд" – "Копенгаген" – 2:3 (дод. час)

Голи: Велліос 31, Соренсен, 88 – Нільссон, 46, Сігурдсон, 54, Ольсен, 102