"Фіорентина" дотиснула "Інтер" у матчі з трьома вилученнями

14 лютого 2016, 23:57
"Фіорентина" в доданий час вирвала перемогу у "Інтера" в останньому матчі 25 туру Серії А

В останньому матчі 25-го туру чемпіонату Італії "Фіорентина" на своєму полі здолала "Інтер" з рахунком 2:1. Гості відкрили рахунок у першому таймі – відзначився Марсело Брозович. Але Борха Валеро на початку другого тайму його зрівняв, а вже в доданий час Хума Бабакар ударом грудьми приніс "фіалкам" перемогу. До того часу чорно-сині вже були в меншості через вилучення Алекса Телесса.

Підопічні Паулу Соуза завдяки цьому успіху піднялися на третє місце в турнірній таблиці. "Інтер" залишився на п'ятій сходинці.

"Фіорентина" – "Інтер" – 2:1 (0:1)

Голи: Брозович, 26 (0:1). Валеро, 60 (1:1). Бабакар, 90+1 (2:1).

"Фіорентина": Тетерушану, Асторі, Ронкалья, Родрігес, Бернардескі, Валеро, Весіно (Коста, 87), Тельо (Сарате, 58), Ілічіч (Бабакар, 87), Алонсо, Калініч.

"Інтер": Ханданович, Нагатомо, Міранда, Мурільйо, Теллес, Медель, Брозович, Кондогбья, Едер (Перішич, 71), Ікарді, Паласіо (Д'амброзіо, 84).

Вилучення: Теллес (Інтер), 82. Сараті (Фіорентина), 90+5. Кондогбья (Інтер), 90+8 (після матчу).