15 травня 2017, 00:23
Фіни в таблиці групи В відстають від швейцарців на одне очко

Фінляндія - Швейцарія - 3:2.

<p>Фінляндія&nbsp;-&nbsp;Швейцарія&nbsp;-&nbsp;3:2.&nbsp;фото&nbsp;AFP</p>

Збірна Фінляндії обіграла в овертаймі команду Швейцарії в матчі групового етапу чемпіонату світу з хокею, який проходить в Кельні і Парижі.

Недільна гра групи В, що пройшла в столиці Франції, завершилася вольовою перемогою фінської збірної з рахунком 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0).  В основний час в складі команди Швейцарії шайби закинули Фабріс Херцог (5-а хвилина) і Йоель Дженацці (11), у фінів відзначилися Юусо Хіетанен (20) і Мікко Рантанен (48).  Перемогу збірній Фінляндії в овертаймі приніс Вальттері Фільппула (63).

Після шести проведених матчів швейцарці з 12 очками посідають третє місце в групі, випереджаючи на один бал фінів.  Перше місце займає збірна Канади, яка набрала після п'яти ігор 13 очок.  Така ж кількість балів і у чехів, які провели на турнірі шість матчів.

Наступну гру збірна Фінляндії проведе 16 травня проти канадців, збірна Швейцарії в цей же день зустрінеться з чехами.