Фінал ЧС-2019: онлайн трансляція матчу Канада – Фінляндія – 1: 3

26 травня 2019, 23:20
Текстова трансляція з відеоповторами головного поєдинку чемпіонату світу з хокею

Канадці в фіналі фаворити / Фото: AFP

Сьогодні останній ігровий день на чемпіонаті світу з хокею. Фінал! У битві за золоті медалі зійдуться збірні Канади і Фінляндії. Цікаво, що саме ці команди відкривали чемпіонат світу матчем в групі і тоді фіни виграли – 3: 1.

Що стосується зустрічей у фіналі, то їх було три. І щоразу Канада обігравала Фінляндію: в 1994-му році – 2: 1 Б, в 2007-му – 4: 2 і в 2016-му – 2: 0. І в фіналі ЧС-2019 фаворити "Кленові листки". Коефіцієнт на перемогу Канади в основний час – 1.82, на нічию – 4.50, на перемогу Фінляндії – 3.55. Котирування на чемпіонство: Канада – 1.50, Фінляндія – 2.60.

Матч Канада – Фінляндія розпочнеться о 21:15 за київським часом. Ми проведемо онлайн-трансляцію поєдинку з фото і відеоповторами голів.

КАНАДА – ФІНЛЯНДІЯ – 0: 0

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

Шлях до фіналу. Збірна Канади посіла перше місце в своїй групі, випередивши на два очки Фінляндію. У чвертьфіналі канадці в драматичному поєдинку обіграли Швейцарію, зрівнявши рахунок за 0,4 секунди до кінця третього періоду. А далі була легка прогулянка з Чехією.

Фіни в 1/4 фіналу в овертаймі вирвали перемогу у принципових сусідів шведів. А ось в півфіналі створили сенсацію, обігравши головного фаворита турніру Росію.

Огляд півфіналу Канада – Чехія

Огляд півфіналу Росія – Фінляндія

Збірна Канади є найбільш титулованою в світі. "Кленові листки" 26 разів вигравали чемпіонати світу. Рік тому канадці зайняли четверте місце, програвши в матчі за "бронзу" американцям. А чемпіоном світу-2018 стала збірна Швеції, яка обіграла по буллітах Швейцарію.