ФІФА назвала претендентів на нагороду тренера року

24 липня 2018, 17:19
На приз претендують шість клубних і п'ять тренерів національних збірних

Фото AFP

ФІФА опублікувала список кандидатів на нагороду найкращому тренеру 2018 року. Серед претендентів шість клубних тренерів і п'ять наставників національних збірних – всіх півфіналістів ЧС-2018, а також збірної Росії, що вилетіла в 1/4 фіналу.

До списку номінантів включені Массіміліано Аллегрі ( "Ювентус"), Ернесто Вальверде ("Барселона"), Хосеп Гвардіола ("Манчестер Сіті"), Златко Даліч (збірна Хорватії), Дідьє Дешам (збірна Франції), Зінедін Зідан ("Реал") , Юрген Клопп ( "Ліверпуль"), Роберто Мартінес (збірна Бельгії), Гарет Саутгейт (збірна Англії), Дієго Сімеоне ( "Атлетіко"), Станіслав Черчесов (збірна Росії).

Аллегрі, Вальверде, Гвардіола виграли зі своїми клубами національні чемпіонати, Зідан став переможцем Ліги чемпіонів, Сімеона – Ліги Європи, а Клопп дійшов з "Ліверпулем" до фіналу ЛЧ. Раніше ми писали, що Хосеп Гвардіола був визнаний кращим тренером сезону в Англії.

А Зідан – перший тренер, який виграв три Ліги чемпіонів поспіль. Французький фахівець очолив "Королівський клуб" 2016 року. Раніше він вигравав з мадридцями Лігу чемпіонів як футболіст.

Голосування відбудеться на офіційному сайті ФІФА. Пізніше стане відома трійка призерів, а 24 вересня на гала-вечорі назвуть переможця.