ФІФА вивчить гасло "Слава Україні!" у виконанні гравця збірної Хорватії на ЧС-2018

8 липня 2018, 14:14
Домагой Віда може бути покараний за свої слова після матчу Росія – Хорватія в чвертьфіналі чемпіонату світу

Домагой Віда. Фото AFP

Захисник збірної Хорватії Домагой Віда і асистент тренера Огнен Вукоєвич можуть бути дискваліфіковані Міжнародною федерацією футболу ( ФІФА ) за гасло " Слава Україні " , повідомляють російські ЗМІ. Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота росіян ( з гри і в серії пенальті ) Віда після матчу прокричав на камеру " Слава Україні ! " . Вукоєвич , який працює скаутом київського Динамо додав : " Це перемога за " Динамо " і за Україну ! " .

"ФІФА обробляє різні звіти , що стосуються зазначеного матчу , а також потенційні докази щодо даного питання . Поки ми не оцінили наявну інформацію , тому надати інші коментарі по даній темі не можемо , – повідомили російським ЗМІ в прес – службі ФІФА.

У російських ЗМІ закликають дискваліфікувати Домагоя Віду .

Раніше сам Домагой Віда прокоментував відеозапис, на якому він говорить "Слава Україні". "Ніякої політики . Це жарт. У мене там друзі з часів київського " Динамо " , нічого іншого я на увазі не мав . Я не хочу поєднувати футбол і політику . Я люблю росіян, я люблю українців , я люблю бразильців , я люблю всіх " , – сказав Віда .

Нагадаємо , що збірна Хорватії в 1/4 фіналу ЧС -2018в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1 : 1 , на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрій Крамаріча . У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс – гравця київського " Динамо " Домагоя Віди , але росіяни змогли відігратися – вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес . У серії пенальті хорвати були краще – 4 : 3 . Післяматчеві удари не забили Федір Смолов і бразилець у збірній Росії Маріо Фернандес .