Фернандо Алонсо виграв 24-годинну гонку на витривалість

28 січня 2019, 11:57
Дворазовий чемпіон Формули-1 став переможцем однієї з головних автомобільних гонок сезону в США

Фернандо Алонсо / Фото: AFP

Дворазовий чемпіон світу з автогонок у класі машин Формула-1 іспанець Фернандо Алонсо виграв гонку на витривалість "24 години Дайтони", що щорічно проводиться в США.

У складі екіпажу "Кадилака", який переміг, разом з Алонсо були американець Джордан Тейлор, голландець Ренгер ван дер Занде і екс-пілот Формули-1 японець Камуї Кобаясі.

37-річний Алонсо вигравав Формулу-1 2005 і 2006 років, він також є переможцем гонки "24 години Ле-Мана" (2018). Після минулого сезону Алонсо покинув Формулу-1.

"24 години Дайтони" – 24-годинна гонка на витривалість, що проводиться щорічно в Дейтона-Біч (США). Вона є однією з головних автомобільних гонок сезону в США.

Нагадаємо, що на початку року в Мехіко завершилися командні змагання традиційної Гонки чемпіонів. У фінальних заїздах команда Німеччини, представлена ​​багаторазовим чемпіоном світу Формули-1 Себастьяном Феттелем і чемпіоном Європейської Формули-3 Міком Шумахером протистояла команді Півночі, до складу якої увійшли чемпіон світу з ралі-кросу Йохан Крістоферссон і багаторазовий переможець гонки 24 години Ле-Мана Том Крістенсен. У вирішальному заїзді данець Том Крістенсен трохи випередив Шумахера-молодшого.