Фернандіньо отримав образи після автоголу на ЧС-2018

7 липня 2018, 21:27
Гол півзахисника в свої ворота не пустив Бразилію в півфінал чемпіонату світу

Фернандіньо після матчу Бразилія - Бельгія

Півзахисник збірної Бразилії Фернандіньо і члени його сім'ї піддалися образам в соціальних мережах . Як повідомляє Globo , уболівальників розлютив автогол хавбека в матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу -2018 з Бельгією . Бразилія програла з рахунком 1:2 і покинула мундіаль, хоча була головним фаворитом на перемогу.

У соцмережах Фернандіньо і його дружина стали отримувати повідомлення з погрозами . Деякі носили расистський характер , футболіста , зокрема , обзивали мавпою .

Нагадаємо, що 6 липня на чемпіонаті світу пройшов другий чвертьфінальний матч Бразилія – Бельгія. Бельгійці шокували "пентакампеонів" в першому таймі, забивши два м'ячі: на 13-й хвилині Фернандіньо зрізав м'яч в свої ворота після подачі з кутового, на 31-й Кевін де Брейне подвоїв перевагу збірної Бельгії, видали пробивши точно в кут. В середині другого тайму бразильці отримали надію на порятунок, коли Ренато Аугусто скоротив відставання в рахунку. Бразильці тиснули на ворота суперника до останньої секунди зустрічі, але відіграти другий м'яч так і не змогли : огляд матчу Бразилія – Бельгія. Збірна Бельгії зіграє в півфіналі чемпіонату світу зі збірною Франції.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повнийрозклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.