"Ференцварош" Сергія Реброва легко пройшов до 1/8 фіналу Кубку Угорщини

5 грудня 2018, 17:21
У матчі 1/16 фіналу клуб українського тренера оформив виїзний розгром

Іван Петряк (праворуч) святкує забитий м'яч "Ференцвароша". фото fradi.hu

Із загальним рахунком 10:0 виграв три матчі ранніх стадій Кубка Угорщини відомий "Ференцварош", що влітку потрапив до рук українського тренера Сергія Реброва . Сьогодні свої чотири м'ячі отримав представник третього дивізіону угорського футболу – "Шеньє Царніфекс", який приймав столичних гостей у себе вдома.

Одним з учасників розгрому став півзахисник збірної України Іван Петряк. Він провів весь матч, кілька разів віддавав гострі передачі до штрафного майданчика суперника, але гольовою виявилася тільки одна. На 64-й хвилині ісландський форвард Альфред Фіннбогасон забив після пасу саме українця і зробив рахунок 2:0.

Примітно, що господарі посипалися тільки після того, як на 50-й хвилині залишилися вдесятьох. Тут же влетів перший м'яч, за ним – другий, до фінального свистка вийшло 4:0.

На рахунку Петряка в 20 матчах у всіх офіційних турнірах нинішнього сезону чотири голи і п'ять ассистів.

Раніше ми писали, що в 1/8 фіналу Кубка Бельгії переможні голи забили Роман Яремчук і Андрій Бацула - українські легіонери "Гента" і "Кортрейка".