Феноменальний Роналду: 11 років тому португалець оформив неймовірний дубль в Лізі чемпіонів

5 травня 2020, 13:51
2009 року португалець допоміг "Манчестер Юнайтед" дійти до фіналу Ліги чемпіонів

Кріштіану Роналду / Фото: Getty Images

Офіційний Twitter УЄФА згадав феноменальний дубль Кріштіану Роналду, який трапився рівно 11 років тому. У сезоні 2008/2009 років в півфіналі Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" зійшовся з "Арсеналом". Поєдинок в Лондоні завершився перемогою "Червоних дияволів" з рахунком 3:1 – у гостей двічі відзначився Роналду і ще один м'яч забив Пак Чі Сон, а гол господарів на рахунку Робіна ван Персі.

Перший свій гол у матчі Роналду забив на 11-й хвилині після неймовірного удару зі штрафного. Здавалося, що м'яч знаходиться занадто далеко від воріт, але португалець наважився на дальній постріл і потужним ударом вразив ближній кут воріт Мануеля Альмунія.

А після перерви Роналду оформив дубль після неймовірної контратаки у виконанні "МЮ", яку сам же і почав. Кріштіану підхопив м'яч на своїй половині поля, п'ятою відіграв на Пака, кореєць знайшов попереду Руні, який зробив простріл до штрафного, куди на божевільній швидкості увірвався Роналду.

"Цього дня 2009-го Кріштіану Роналду забив один з найефектніших голів в своїй кар'єрі", – підписали відео в УЄФА.

У матчі-відповіді "МЮ" здобув перемогу над "Арсеналом" (1:0) вдома і вийшов до фіналу Ліги чемпіонів, де поступився "Барселоні" з рахунком 2:0. Голи у каталонців забивали Самуель Ето'О і Ліонель Мессі.

До речі, ми нещодавно писали, що 15 років тому Мессі забив дебютний гол за "Барселону": вже тоді він створював шедеври. 17-річний Мессі вийшов на поле і за три хвилини забив два голи, але один з них не зарахували.