Феноменальний виступ українських плавців на Паралімпіаді в Ріо "підірвав" мережу

12 вересня 2016, 14:55
Наші спортсмени зайняли весь п'єдестал

Феноменальний виступ українських плавців на Паралімпіаді в Ріо «підірвав» мережу. Фото: twitter

Українські спортсмени продовжують дивувати своїми виступами на Паралімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро. За підсумками чотирьох днів Україна в медальному заліку посідає третє місце, завоювавши 49 медалей.

У змаганні з комплексного плавання на дистанції 200 метрів українці зайняли весь п'єдестал, завоювавши всі три медалі. Тріумфаторами стали Денис Дубров ("золото"), Максим Кріпак ("срібло") та Дмитро Ванзенко ("бронза").

З феноменальним виступом українських плавців привітали президент Петро Порошенко, прес-служба уряду, народні депутати та інші.

Нагадаємо, що Паралімпіада-2016 в Ріо-де-Жанейро закінчиться 18 вересня.