Фелікс Штурм завдав першої поразки Федору Чудінову

21 лютого 2016, 09:29
Німецький боксер завоював титул чемпіона світу за версією WBA

У німецькому Оберхаузені російський боксер Федір Чудінов поступився німцеві Феліксу Штурму в бою за титул чемпіона світу за версією WBA у ваговій категорії до 76,2 кг.

Перші три раунди Штурм виглядав чудово, але потім його темп помітно знизився. Далі Чудінов діяв активніше і точніше, хоча Штурм періодично і намагався контратакувати.

Один суддя вирішив, що була нічия, але двоє інших віддали перемогу Штурму – 115: 113, 115: 113, 114: 114.

"Фелікс бився дуже добре, дуже наполегливо. Але я не згоден з суддівським рішенням", – сказав Федір після поєдинку.

"Можливо, це був мій останній бій, – наводить слова Штурма Bild. – Ймовірно, я в останній раз вичавив з себе все без залишку. Тепер я збираюся відпочити. Мені потрібна тривала перерва. Імовірність того, що я більше не вийду в ринг, висока".

Таким чином, Штурм взяв реванш: боксери зустрічалися в травні минулого року в Німеччині, і тоді перемогу здобув Чудінов – за очками з розбіжністю суддів.

Для Штурма ця перемога стала 40-ю (18 – нокаутом) при п'яти поразках і трьох нічиїх. Чудінов зазнав першої поразки при 14 перемогах (10 нокаутом).