Феєрія Фоміна: в першому матчі 27-го туру чемпіонату України "Маріуполь" впорався зі "Львовом"

19 червня 2020, 19:20
Форвард-ветеран Руслан Фомін оформив дубль вже до перерви, міг забити і ще

У п'ятницю двома матчами відкривається черговий тур української футбольної Прем'єр-ліги. Дізнавайтеся розклад і результати 27-го туру чемпіонату України. Перша зустріч пройшла в Маріуполі, де місцева команда приймала "Львів". Суперники борються за місця в другій шістці: "Маріуполь" посідає восьме місце, львів'яни – 11-те, передостаннє.

Господарі відкрили рахунок вже наприкінці п'ятої хвилини матчу. Досвідчений Руслан Фомін спочатку виграв боротьбу за м'яч, віддав його на фланг Павлу Полегеньку, а потім сам же встиг прибігти в штрафний майданчик і в один дотик ефектно пробити під штангу. Богдан Сарнавський нічим не міг допомогти "Львову".

А на 27-й хвилині той же Фомін подвоїв перевагу команди Олександра Бабича – 2:0. Руслан втік з центру поля від захисників гостей, прокинув м'яч повз Сарнавського й потім вже технічно відправив у порожні ворота.

В кінці першого тайму головний тренер колективу з Галичини Єгіше Мелікян вимагав від рефері призначення 11-метрового за нібито гру рукою у штрафному майданчику "Маріуполя". Однак Костянтин Труханов не побачив причин для пенальті. Нагадаємо, раніше Мелікян висловив претензії суддям після матчу з "Дніпром-1".

До вашої уваги – кращі моменти першої половини.

"Львів" не відсиджувався в обороні. В середині другого тайму статистика ударів у створ воріт була 4:3 на користь гостей, проте хоча б один м'яч їм не вдалося забити. А невгамовний Фомін в кінцівці ледь не оформив хет-трик, але трохи не дотягнувся до м'яча.

Зате знову забив молодий Олексій Кащук. Чемпіон світу серед 20-річних скористався передачею капітана Сергія Яворського і в ближньому бою залишив "поза справами" кіпера команди Львова – 3:0. "Маріуполь" набрав 30 очок, а команда Мелікяна залишилася з 22.