Федерер у чвертьфіналі Australian Open зіграє з 100-ю ракеткою світу

26 січня 2020, 14:39
Швейцарський тенісист вийшов до чвертьфіналу, де зіграє з Тенісом Сандгреном

/ Фото: Reuters

Швейцарський тенісист Роджер Федерер обіграв угорця Мартона Фучовіча в четвертому раунді Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Зустріч тривала 2 години 13 хвилин і завершилася з рахунком 6:4, 1:6, 2:6, 2:6 на користь швейцарця.

За час матчу Федерер п'ять разів подав навиліт і реалізував сім з 12 брейк-пойнтів. На рахунку його суперника один ейс, два реалізованих брейк-пойнта з дев'яти, а також одна подвійна помилка.

Додамо, що в чвертьфіналі Федерер зустрінеться з американцем Тенісом Сандгреном, який займає 100-е місце в рейтингу ATP. 28-річний тенісист обіграв 12-у ракетку світу італійця Фабіо Фоньїні – 7:6, 7:5, 6:7, 6:4.

Раніше визначилася ще одна пара чвертьфіналу Australian Open – Мілош Раонич зустрінеться з Новаком Джоковичем.

Нагадаємо, що українців на Australian Open не залишилося. Вчора найкраща тенісистка нашої країни Еліна Світоліна на очах у Монфіса була розгромлена експершою ракеткою світуГарбінє Мугурусою. Але турнір для Еліни починався досить успішно:

До речі, Федерер і Міллмен видали божевільний чотиригодинний трилер, після якого вболівальники аплодували їм стоячи. Швейцарець у вирішальному тай-брейку обіграв Міллмана і вийшов до чвертьфіналу.

Раніше ми писали, що Світоліна у синьо-жовтій пов'язці розібралася з американкою Девіс на Australian Open. Українська тенісистка на очах у Гаеля Монфіса вийшла до третього кола.