Федерер став першим гравцем, який здобув 200 перемог над тенісистами з топ-10

22 січня 2017, 16:13
Швейцарець – найстарший чвертьфіналіст Australian Open з 1978 року

Роджер Федерер. Фото AFP

17-разовий переможець турнірів "Великого шолома" 35-річний швейцарець Роджер Федерер, в четвертому колі Australian Open обіграв японця Кеї Нісікорі (5) з рахунком 6: 7, 6: 4, 6: 1, 4: 6, 6: 3, здобув свою 200-ту перемогу над тенісистом Топ-10. Федерер став першим гравцем в історії, якому підкорилося таке досягнення.

Свою першу перемогу над суперником з Топ-10 Федерер здобув в лютому 1999 року.

Крім того, перемога над Нісікорі стала для Федерера першою перемогою над гравцем Топ-5 в п'ятисетовому матчі з 2009 року. Тоді на Ролан Гаррос він обіграв Хуана Мартіна дель Потро.

Також швейцарець став найстаршим чвертьфіналістом турніру з 1978 року, коли до вісімки кращих увійшов теж 35-річний Артур Еш. На даний момент Федереру 35 років, п'ять місяців і 14 днів, а Ешу тоді було 35 років, п'ять місяців і 20 днів.

На турнірах "Великого шолома" Федерер став найстаршим чвертьфіналістом після Джиммі Коннорса, який на US Open 1 991 вийшов в півфінал в 39 років.