Федерер розкритикував суддю, який підбадьорював одного з тенісистів

31 серпня 2018, 15:18
Швейцарський тенісист незадоволений діями арбітра під час матчу Кіргіоса з Ербером

Ніка Кіргіоса підбадьорив суддя. Фото AFP

Швейцарець Роджер Федерер розкритикував дії судді Мохамеда Лахьяні, який під час матчу US Open між австралійцем Ніком Кіргіосом і французом П'єром-Юго Ербером спустився з вежі і в перерві підбадьорив Кіргіоса. Це сталося за рахунку 4: 6, 0: 3 на користь французького тенісиста, який в підсумку програв.

"Проблема не в тому, що суддя залишив своє місце. Суддя повинен приймати рішення в своєму кріслі, подобається це комусь чи ні. Але мова про такі бесіди. Ця розмова могла серйозно на щось вплинути. Як і розмова з тренером, з лікарем. Цього не повинно повторюватися", – сказав Федерер, який посідає друге місце в світовому рейтингу.

Сам Федерер вийшов до третього кола Відкритого чемпіонату США, який проходить у Нью-Йорку. У матчі другого раунду турніру Федерер обіграв француза Бенуа Пера з рахунком 7: 5, 6: 4, 6: 4. Зустріч тривала 1 годину 57 хвилин.

У третьому раунді останнього в сезоні турніру "Великого шолома" Федерер зіграє саме з Ніком Кіргіосом (№30 "посіву").

Раніше ми писали, що Леся Цуренко обіграла другу ракетку світу Каролін Возняцкі на US Open. Наступною суперницею українки стане Катержина Синякова з Чехії.