Федецький не зміг повторити слова, які сказав Хачеріді

10 жовтня 2015, 10:35
Захисник збірної України – про матч з Македонією і майбутній поєдинок проти Іспанії

Артем Федецький. Фото sport-ukr.segodnya.ua

Захисник " Дніпра" і збірної України Артем Федецький прокоментував перемогу над Македонією (2:0)в матчі відбору на Євро-2016 , який відбувся в п'ятницю в Скоп'є.

"Дуже втомилися. Поле було занадто важке – воно тільки з боку виглядало непогано. А що стосується гри в цілому, то ми знали, що македонці закриються і будуть прагнути грати на контратаках і стандартних положеннях. Саме так вони грали з Іспанією, і така тактика , загалом, приносила їм успіх.

У першому таймі ми перетримували м'яч, і через це ніяк не могли відкрити рахунок. А після перерви заграли швидше, активніше підключали фланги і за рахунок цього зуміли, нарешті, забити перший гол. Хотіли цього домогтися якомога раніше, але не вийшло. Втім, особисто я ні на хвилину не сумнівався, що ми все одно заб'ємо.

Після реалізованого пенальті постаралися збільшити рахунок, бо у футболі все трапляється: запросто міг залетіти якийсь божевільний гол. Але добре, що так все закінчилося. І дуже важливо, що перед матчем з Іспанією дві наших нападаючих відзначилися забитими голами.

Що стосується збірної Македонії, то хоч наша команда і вище класом, але за характером суперник нам не поступався, і довелося непросто. Тому зараз відчуваємо втому. Але емоційний стан хороше. Так що головне – швидше відновитися. Упевнений, наші масажисти зроблять все можливе для того, щоб ми підійшли до матчу з Іспанією в якомога кращому фізичному стані. Всі в команді розуміють, що це за поєдинок і що він нам може подарувати.

Жовті картки Хачеріді і Сидорчука? Зізнаюся, не зможу озвучити слова, які вимовив Жені на футбольному полі після того, як він отримав попередження. А що стосується жовтої картки Сидорчука, то в тому епізоді була боротьба, а арбітр просто побачив кров на обличчі гравця збірної Македонії. А як там все було насправді, я не знаю. Але нічого страшного. У нас є і Кучер, і набрав після травми форму Гармаш. Так що у нас є ким замінити вибулих хлопців".