Фаворити в сльозах: огляд героїчної перемоги "МЮ" над "ПСЖ" – 3:1 у Лізі чемпіонів

7 березня 2019, 09:07
Голи та найкращі моменти матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Парижі

/ Фото: AFP

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів трапилася ще одна сенсація – англійський "Манчестер Юнайтед" героїчно обіграв "ПСЖ" у Парижі і завоював путівку до чвертьфіналу турніру. Зустріч у відповідь 1/8 фіналу завершилася з рахунком 3:1 на користь команди Уле-Гуннара Сульшера. "Сегодня" проводили онлайн матча "ПСЖ" – "Манчестер Юнайтед".

Рахунок у матчі був відкритий вже на другій хвилині, коли Ромелу Лукаку скористався помилкою захисника. Парижани швидко м'яч відіграли і, здавалося, зараз просто втопчут суперника в газон, але знекровлений "МЮ", не тільки стримав атаки суперника, але примудрився ще й вийти вперед – знову відзначився Лукаку, зреагувавши на добивання після помилки Буффона.

А на останніх хвилинах головний арбітр зустрічі Дамір Скоміна скористався системою відеодопомоги і вказав на 11-метрів за гру рукою у штрафному майданчику після удару Далота. Пробивати пенальті випала честь Маркусу Рашфорду, і той виграв дуель у досвідченого Буффона.

"ПСЖ" – "Манчестер Юнайтед" – 1:3
Голи: Бернат (12) – Лукаку (2, 30), Рашфорд (90 + 3, пен)

"ПСЖ": Буффон, Кімпембе, Тіаго Сілва, Маркіньйос, Дані Алвес (Кавані, 90), Ді Марія, Верратті, Керер (Паредес, 70), Дракслер (Меньє, 70), Бернат, Мбаппе.

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Байї (Діогу Далот, 36), Лінделеф, Шоу, Смоллінг, Мактоміні, Фред, Перейра (Чонг, 80), Янг (Грінвуд, 87), Лукаку, Решфорд.

Попередження: Ді Марія (34), Паредес (75), Шоу (90).