Фантастика: "Фіорентина" відіграла два м'ячі на фініші і здобула нічию вдесятьох

9 грудня 2018, 18:03
У чемпіонаті Італії "Сассуоло" втратив перемогу з рахунком 3: 1

"Фіорентина" врятувала гру, посту

Неймовірний кінець в матчі 15-го туру чемпіонату Італії з футболувидала " Фіорентина " , яка уникла поразки , програючи в гостях займає більш високе місце в турнірній таблиці " Сассуоло " на 88 -й хвилині з рахунком 1 : 3 . Але на 89-й хвилині Марко Бенассі забив другий м'яч флорентійців , а на 96 -й бельгієць Кевін Міральяс поставив крапку – 3 : 3 .

На той час "Фіорентина" вже грала вдесятьох – видалення на 91-й хвилині заробив Нікола Міленкович. Правда, і "Сассуоло" на 86-й залишився вдесятьох після видалення Філіпа Джурічича.

Варто зазначити, що у "Фіорентини" два м'ячі з трьох забили футболісти, які вийшли на заміну. Та й взагалі другий тайм матчу вийшов неймовірно спекотним – після сухого першого.

"Сассуоло" – "Фіорентина" – 3: 3

Голи: Дункан (62), Бабакар (67), Сенсі (80) – Симеоне (70), Бенассі (89), Міральяс (90 + 6).

"Сассуоло": Консільї – Лірола, Марлон, Феррарі, Рожеріо – Дункан, Сенсі, Бурабія (Магнанеллі, 80) – Берарді, Бабакар (Матрі, 84), Ді Франческо (Джурічіч, 74).

"Фіорентина": Ляфон – Лауріно, Пеццелла, Міленкович, Бірагі – Верето – Герсон (Міральяс, 76), Бенассі, Фернандес, Пьяца (К'єза, 46) – Влахович (Симеоне, 55).

Раніше ми повідомляли, що
екс-капітан " Шахтаря " Даріо Срна не дограв до кінцядраматичний матч " Кальярі " з " Ромою " і заробив перше видалення за три роки .