Фанати розбили голову судді під час матчу Ліги Європи в Австрії

9 серпня 2018, 23:13
Поєдинок "Штурм" – АЕК був зупинений майже на 40 хвилин через травму бокового арбітра

Перший матч третього відбіркового раунду Ліги Європи між австрійським "Штурмом" і кіпрським АЕК був перерваний через заворушення на трибунах. Судді ухвалили таке рішення на 78-й хвилині гри, до того моменту команда з Ларнаки вела з рахунком 2: 0.

Прес-служба "Штурма" назвала поведінку фанатів неприйнятною, зазначивши, що це завдало шкоди репутації клубу. Також команда з Граца повідомила про затримання ініціатора заворушень. Рішення про те, які санкції будуть прийняті по відношенню до фаната, ще не прийнято.

Боковий суддя зустрічі отримав травму голови після того, як в нього з трибун потрапила пляшка з водою.

Гра була відновлена через майже 40 хвилин, рахунок до фінального свистка не змінився.

Раніше в четвер "Зеніт" був сенсаційно розгромлений в Мінську. Білоруське "Динамо" обіграло російський клуб з рахунком 4: 0.

Також у четвер "Маріуполь" програв "Бордо" в кваліфікації Ліги Європи. Український клуб забив першим (відзначився Дмитро Мишнєв), але потім пропустив три м'ячі. Поєдинок пройшов в Одесі на стадіоні "Чорноморець", де напередодні фарбували траву в зелений колір. Матч-відповідь відбудеться в Бордо 16 серпня.

Раніше "Уфа" мінімально обіграла напівпрофесійний клуб з Люксембургу. Клуб російської Прем'єр-ліги в Лізі Європи зіграв з "Прогресом".