Фанати не дали Шеві попрацювати: як збірна України вилітала на останній матч Ліги націй

15 листопада 2018, 12:22
Вболівальники вишикувалися в чергу за автографом головного тренера, поки команда очікувала вильоту

Фото Л. Луканюк

Збірна України вилетіла до Словаччини, де проведе заключний матч у Лізі націй проти місцевої команди. Раніше ми писали, що футболісти збірної України відзначили перемогу в Лізі націй: співали дуетами, закушували хамоном і фоткалися з легендою. Миколенко і Швед виконали "Червону Руту", а Борячук і Болбат заспівали пісню "Фантазер".

Літак з національною командою повинен був покинути аеропорт о 12:00. Тренерський штаб на чолі з Андрієм Шевченком ще в будівлі аеропорту почав обговорювати тактику на майбутній матч, користуючись схемами на планшеті.

Але наставника національної команди постійно відволікали вболівальники, які вишикувалися в чергу за автографом і селфі з легендою українського футболу. Шеві доводилося мало не щохвилини відволікатися на своїх шанувальників.

Благо, в накопичувачі збірна України пробула лише кілька хвилин, після чого вирушила на посадку. Виліт затримався на кілька хвилин, поки спеціальні служби обробляли крила літака від обмерзання. У столиці Словаччини борт з нашою командою приземлиться о 13:00 за місцевим часом, після чого вирушить з Братислави до Трнави, де розквартирується в готелі "Холідей Інн".

На матч Ліги націй проти Словаччини вирушили 23 футболісти збірної України. В останній момент розташування команди покинув Василь Кравець, який отримав напередодні травму.

Нагадаємо, що 16 жовтня збірна України здобула третю поспіль перемогу в Лізі націй і достроково гарантувала собі підвищення в класі в цьому турнірі. У Харкові наша національна команда з рахунком 1:0 обіграла збірну Чехії. Єдиний гол забив Руслан Малиновський.