Фанати "Лаціо" підтримали тренера "Болоньї" у боротьбі з раком під час матчу чемпіонату Італії

1 березня 2020, 13:38
Сініша Михайлович залишається на своєму посту в команді Серії А

/ Фото: Reuters

Під час вчорашнього матчу чемпіонату Італії в Римі між "Лаціо" і "Болоньєю" стався зворушливий епізод. Фанати господарів зробили і вивісили кілька банерів на підтримку головного тренера гостей Синиши Михайловича. Раніше ми писали, що Михайлович пройшов три цикли хіміотерапії. Сербський фахівець лікується від раку, але не покидає свій пост на чолі команди.

Сініша не пропустив повз акцію ультрас і подякував за підтримку. "Завжди мужня людина з духом воїна. В найважливішій битві ми на вашій стороні. Вперед, Сініша!" – написали фани. Більшу частину кар'єри серб провів в Італії, зокрема в 1998-2004 роках він виступав за "Лаціо". Минулого літа Михайлович пообіцяв виграти битву у рака.

Вчора ми повідомляли, що "Лаціо" виграв у "Болоньї" з рахунком 2:0, pабивши два м'ячі протягом трьох хвилин в першому таймі. Це дозволило римської команді вийти в лідери Серії А, оскільки матч "Ювентуса" та "Інтера" перенесли на травень через коронавірус.