Фанати ледь не зірвали матч суперника "Дніпра" по ЛЄ

23 лютого 2015, 19:51
Вболівальники покомизилися на головному грецькому дербі

Центральний матч 25-го туру чемпіонату Греції "Панатінаїкос" – "Олімпіакос" (2:1) ледь не опинився під загрозою зриву.

Перед стартовим свистком головного судді фанати господарів вибігли на поле, прихопивши з собою піротехніку і ракетниці.

Також в руках агресивно налаштованих людей були ланцюги, дубинки і навіть металеві елементи огорож трибун. Лише втручання поліції, яка використала сльозогінний газ, запобігло зіткнення між ворогуючими угрупованнями вболівальників обох клубів. В результаті "бойових дій" початок матчу було відкладено на 15 хвилин.

Другий тайм почався із затримкою через попадання ракетниці в плече гравцеві "Олімпіакоса" Пайтіму Касамі, а головний тренер гостей Вітор Перейра уникнув зіткнення з кріслом, кинутим з трибун.

Нагадаємо, що "Олімпіакос" на цьому тижні зіграє матч ЛЄ з "Дніпром".