Фанати "Брондбю" кинули в футболістів дохлих щурів

18 квітня 2017, 09:18
Вболівальники данського "Брондбю" закидали футболістів "Копенгагена" дохлими щурами

Фанати данського "Брондбю" під час матчу чемпіонату країни з "Копенгагеном" закидали футболістів команди суперника дохлими щурами.

Зустріч "Брондбю" – "Копенгаген" пройшла в понеділок, 17 квітня, і завершилася перемогою столичної команди з рахунком 1:0. Єдиний м'яч забив Беньямін Вербич (65-та хвилина).

Інцидент стався за п'ять хвилин до кінця основного часу матчу. Гравець "Копенгагена" пішов виконувати кутовий удар, і в цей момент вболівальники господарів почали кидати в нього і в його партнерів, які перебувають по близькості, дохлих щурів. Всього було кинуто чотири тушки тварин.

"Копенгаген" і "Брондбю" є непримиренними суперниками і одними з найбільш титулованих клубів Данії. "Копенгаген" вигравав чемпіонат країни 11 разів, "Брондбю" – 10-разовий чемпіон.