Відбір на Євро-2020: Італія здобула п'яту перемогу поспіль

5 вересня 2019, 21:53
Команда забила три голи в ворота суперника

/ Фото: Twitter

У матчі п'ятого туру відбіркового етапу чемпіонату Європи – 2020 збірна Вірменії приймала національну команду Італії. Зустріч пройшла в Єревані на Республіканському стадіоні імені Вазгена Саркісяна і завершилася з рахунком 1: 3 на користь гостей. Відзначимо, що збірна України вже прибула до Вільнюса на матч з Литвою.

Перший м'яч на 11-й хвилині забив нападаючий Вірменії Олександр Карапетян. До перерви італійці зрівняли рахунок – відзначився форвард Андреа Белотті. В кінці першого тайму господарі залишилися в меншості через вилучення Карапетяна. На 77-й хвилині Італію вивів вперед півзахисник Лоренцо Пеллегріні. В кінці зустрічі Белотті оформив дубль.

Для збірної Італії ця перемога стала п'ятою поспіль в кваліфікації Євро-2020. Вірменія зазнала третьої поразки в п'яти матчах. Італія, набравши 15 очок, очолює турнірну таблицю групи J, Вірменія займає третє місце.

Дивіться, як Швед забивав за молодіжну збірну України:

Як ми писали раніше, Ярмоленко поставив Шевченка в скрутне становище. Наставник "синьо-жовтих" розповів про проблему, яка постала перед відбірковим матчем з Литвою. Шева досі не вирішив, кого поставити на позиції правого вінгера – гравця "Вест Хема" чи Циганкова.