Євро-2016: Збірна України їде додому

17 червня 2016, 21:06
Національна збірна залишає турнір

Національна збірна України з футболу – перша з команд Євро-2016, яка точно покидає турнір. Після поразки від Північної Ірландії 2:0 і нульової нічиєї Німеччини та Польщі – у "синьо-жовтих" не залишилося навіть теоретичних шансів на вихід з групи.

Нічого не віщувало біди – у збірній переконували – розібрали гру суперника до дрібниць. А непогані дії на полі проти Німеччини додавали впевненості.

Українці почали матч повільно і обережно. Суперник успішно заблокував на флангах Коноплянку і Ярмоленка, а єдиний нападаючий Євген Селезньов грав без м'яча. Перший тайм – слабка гра і нулі на табло.

У другому – від команди Фоменка чекали рішучих дій, але забили ірландці. Зі стандарту. Далі – град, вимушена перерва, нереалізовані моменти і другий пропущений м'яч.

"Які емоції? Ні в кого настрою немає. Не знаю, може, це якесь недостатнє налаштування, недооцінка. Сьогодні багато боротьби програли. Стандарт ми пропустили – вони славляться в цьому. Добре грають на стандартах, а особисто мій був гравець, моя вина так що – хочу вибачитися перед усіма", – сказав Євген Хачеріді, захисник соборної України.

В України залишалися теоретичні шанси на плей-офф. За умови, що Німеччина переможе поляків, ірландців, і наша команда виграє у західних сусідів.

Поляки з німцями зіграли внічию, набрали по 4 очки і позбавили нашу команду шансів на плей-офф. Вночі збірники з Ліона повернулися на базу біля Марселя, де будуть готуватися до вже точно останнього матчу на Євро.

Чи вдасться "грюкнути дверима" – побачимо у грі Україна-Польща 21 червня о 18.50. Сьогодні ж у прямому ефірі нашого каналу "Україна" о 21.50 дивіться матч Іспанія – Туреччина.

Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми "События" на каналі "Україна".