Євро-2016: збірна Польщі першою вийшла в чвертьфінал

25 червня 2016, 18:49
В 1/8 фіналу поляки по пенальті обіграли швейцарців

Блащиковські відкрив рахунок. Фото AFP

Сьогодні збірна Польщі першою вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи. У серії пенальті поляки обіграли Швейцарію.

Ще секунд 30 не минуло з початку матчу, як поляки мали стовідсотковий момент забити. Джуру невдало віддав назад воротарю, той змушений був ногою в падінні відбивати м'яч, вийшло прямо на Міліка, який з лінії штрафного не влучив у порожні ворота.

Поляки активніше почали матч, весь час тиснули на ворота суперника. Однак поступово їх натиск почав стихати і швейцарці вирівняли гру.

І коли вже почалися гойдалки, Польща відкрила рахунок. Відбивши атаку суперника, поляки швидко пішли вперед. Гросицькі з лівого флангу перевів діагональ на правий в штрафну, де був Блащиковські, який встиг зупинити м'яч і пробити повз воротаря.

Другий тайм проходив в схожому темпі. Трохи більше йшли вперед швейцарці, яким потрібно було відіграватися. Тиск наростав і таки приніс свої плоди.

Спочатку на 78-й хвилині атака швейцарців завершилася ударом Сеферовича в поперечину. А через три хвилини Шакірі приголомшливим ударом через себе з лінії штрафного влучив у кут.

Основний час завершився внічию – 1: 1. У додатковий краще виглядала збірна Швейцарії, Дердійок мав два моменти забити. Але один раз виручив Фабіанскі, другий раз швейцарцю завадив Паздан.

Коли дійшло до серії пенальті, то тут все вирішив удар повз ворота Джака.

Швейцарія – Польща – 1: 1 (4: 5)
Голи: Шакірі (82) – Блащиковські (39)