Євро-2016. Перед матчем з Швейцарією в плей-офф поляки відпрацьовували пенальті

25 червня 2016, 20:55
Наставник польської команди розповів, що ніхто з його команди не відмовився брати на себе відповідальність і бити 11-метровий

Адам Навалка. Фото AFP

Головний тренер збірної Польщі Адам навалювання підтвердив, що його підопічні були готові до серії пенальті в матчі 1/8 фіналу Євро-2016 зі Швейцарією (1: 1, пен. – 5: 4). Також він зазначив психологічну готовність своєї команди до чвертьфіналу.

– Швейцарія – команда світового рівня, – сказав після матчу навалювання. – Не дивно, що, поступаючись в рахунку, вони стали тиснути на наші ворота. Нам довелося опуститися глибоко в оборону. Тому вони стали створювати моменти. Але найголовніше, після забитого ними м'яча, ви могли побачити справжній потенціал моєї команди. ми змогли перейти від оборони на атаку і повернути собі контроль над грою.

Перший тайм був майже ідеальним. Ми створили безліч моментів і вразили ворота суперника, але могли забити і більше. Гра була під повним нашим контролем. Цей матч заразив моїх підопічних великою кількістю емоцій. Тепер ми чекаємо наступного матчу з упевненістю в своїх силах. Ми готові до нього психологічно.

Готуючись до цієї зустрічі, ми відпрацьовували пенальті і знали, що проведемо серію найкращим способом. П'ятеро людей, які повинні були бити, були визначені. Правда, емоції зашкалювали, так що після додаткового часу ми запитали їх, чи хочуть вони все ще йти до точки. Ніхто не відмовився.