Євро-2016: Іспанія першою на турнірі забила три м'ячі

17 червня 2016, 23:55
Діючі чемпіони континенту розгромили Туреччину

Ноліто забиває другий м'яч. Фото AFP

Сьогодні в Ніцці пройшов матч другого туру Євро-2016 в групі D. Діючі чемпіони іспанці приймали Туреччину.

Гра пройшла за повної переваги Іспанії, що і вилилося в розгром – 3: 0. Іспанці першими на турнірі забили три м'ячі, а Мората оформив дубль.

Все було вирішено в кінцівці першого тайму, коли за три хвилини в ворота Бабаджана влетіло два м'ячі. Спочатку після передачі з флангу Мората головою переправив м'яч у сітку. А потім помилився Топал, скинувши м'яч на ногу Ноліто, який з кількох метрів пробив у кут.

А як тільки почався другий тайм, триходовка Іньєста-Альба-Мората закінчився розстрілом Бабаджана з кількох метрів.

Іспанія – Туреччина – 3: 0

Голи: Мората (34, 48), Ноліто (37)

Іспанія: Де Хеа, Піке, Альба (Аспілікуета, 81), Хуанфран, Рамос, Іньєста, Бускетс, Сільва (Соріано, 64), Фабрегас (Коке, 71), Ноліто, Мората.

Туреччина: Бабаджан, Балта, Еркін, Генюль, Інан (Маллі, 70), Оз'якуп (Шахан, 62), Топал, Туран, Туфан, Чалханоглу (Шахін, 46), Йілмаз.

Попередження: Рамос (1) – Йілмаз (9), Туфан (40).