Євро-2016: Франція здобула вольову перемогу над Ірландією в 1/8 фіналу

26 червня 2016, 17:55
Пропустивши вже на другій хвилині зустрічі, французи відігралися і вийшли вперед у другому таймі завдяки дублю Антуана Грізманна

Дімітрі Пайє готовий цілувати бутсу автора дубля у ворота Ірландії Антуана

Господарі чемпіонату Європи – французи – вийшли в чвертьфінал! У неділю в Ліоні команда Дідьє Дешама з рахунком 2: 1 обіграла збірну Ірландії.

Уже в дебюті зустрічі головний арбітр Нікола Ріццолі вказав на "точку" за фол Поля Погба в своїй штрафній на Шейне Лонге. Ірландці відкрили рахунок – на другій хвилині Роберт Брейді реалізував пенальті, яке стало найшвидшим реалізованим 11-метровим за всю історію чемпіонатів Європи, найшвидшим голом Євро-2016 і другим за швидкістю голом на Євро взагалі.

У другому таймі нападник збірної Франції Антуан Грізманн оформив дубль за три хвилини! Він забивав на 58-й і 61-х хвилинах зустрічі. Ірландці закінчували матч в меншості: на 66-й хвилині захисник Шейн Даффі був видалений з поля.

У чвертьфіналі Франція зіграє з переможцем матчу Англія – Ісландія, який пройде в понеділок.

Франція – Ірландія – 2: 1 (0: 1)
Голи: Грізманн (58), Грізманн (61) – Брейді (2, з пен)
Жовті картки: Канті (27), Рамі (44) – Коулмен (25), Хендрік (41), Лонг (72)
Вилучення: Даффі (66)