Євро-2016: Бельгія розгромила Ірландію

18 червня 2016, 17:50
Дубль Лукаку і гол Вітцеля принесли перемогу команді Марка Вілмотса

Ромелу Лукаку оформив дубль. Фото AFP

Один з фаворитів Євро-2016 збірна Бельгії несподівано, але цілком заслужено поступилася в першому матчі Італії (0: 2). Ця невдача викликала бурю критики на адресу наставника бельгійців Марка Вілмотса, тому матч проти Ірландії повинен був стати справжньою перевіркою на профпридатність фахівця.

Вілмотс зробив висновки з матчу проти італійців і практично повністю змінив центр півзахисту, залишивши на лаві запасних Наіголлана і Феллаїні.

Ірландці в свою чергу не стали змінювати свою тактику, зосередившись на грі в обороні. Мартін О'Ніл, в порівнянні з першим матчем, виставив склад з одним нападаючим.

Весь перший тайм бельгійці провели в атаках, але реально загрожували воротам Рендолфа тільки раз, та й то з офсайду – Карраско після передачі Де Брюйне влучив у поперечину, а потім добив м'яч у ворота.

Однак друга половина гри розставила все на свої місця. Спочатку Ромелул Лукаку з передачі Кевіна Де Брюйне відкрив рахунок в матчі, перервавши свою "суху" серію і серію збірної у фінальних частинах чемпіонатів Європи, що йшла від матчу-відкриття з домашнього Євро-2016.

Ірландці після пропущеного гола побігли великими силами вперед і нарвалися на контратаку – Карраско подав з флангу, а Вітцель підключився до атаки і головою переправив м'яч у ворота. Добив ірландців все той же Лукаку, який скористався передачею від Азара і спокійно переграв Рендолфа.

Бельгія – Ірландія – 3: 0
Голи: Лукаку (48, 70), Вітцель (61)

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Вертонген, Меньє, Вермален, Вітцель, Дембеле (Наінгголан, 57), де Брюйне, Феррейра Карраско (Мертенс, 64), Азар, Лукаку (Бентеке, 82).

Ірландія: Рендолф, О'Ши, Уорд, Коулмен, Кларк, Маккарті (Макклейн, 62), Велан, Хулахан (Макгіді, 71), Хендрік, Брейді, Лонг (Кін, 79).

Попередження: Хендрік (42), Вермален (49).